Події фонду

Зустріч з учасниками проекту ГО «Майстерня добра»

02.11.2018 No Comments

01 листопада 2018 року о 12.00 відбулася зустріч з учасниками  проекту ГО «Майстерня добра»,  на якій були присутні  директор та координатори  проекту «Миколаїв – місто рівності», керівник  Миколаївського Центру соціальних досліджень Дінара Локтіонова та соціолог  Чорна  Вікторія.

На початку зустрічі директор проекту Тетяна Невойт ознайомила усіх присутніх про основні цілі проекту та мету його створення, а також більш докладніше розповіла, що таке дискримінація, якою вона буває та чому вона небезпечна.

Одним з важливих етапів соціального проекту з протидії дискримінації «Миколаїв – місто рівності» являється соціологічне дослідження серед миколаївців щодо рівню толерантності в місті та дотримання принципу недискримінації.

Керівник Центу соціальних досліджень Дінара Локтіонова та соціолог  Чорна  Вікторія провели інструктаж по анкетуванню, та як проводиться соціологічне опитування з прав людини для усіх учасників проекту. Вже через місяць ми опублікуємо результати отриманих досліджень.

 

Партнерами проекту виступають Посольство Королівства Нідерландів в Україні,  Чорноморський національний університет ім. Петра Могили та Сімейний психологічний «Клуб непослушных детей»