Новини фонду

Зустріч з інспекторами сектору зв’язків із громадськістю УПП в Миколаївській області

11.12.2018 No Comments

10 грудня 1948 року Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший універсальний міжнародний акт з прав людини. Ця подія стала поштовхом для впровадження Міжнародного дня прав людини. І вже в 1950 році Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію 423 (V), у якій 10 грудня проголошено Міжнародним днем прав людини.

Метою цього дня є привернення уваги людей зі всього світу до Загальної декларації прав людини як одного з найважливіших документів світової спільноти, а також до прав та обов’язків кожного. Загальна декларація прав людини включає в себе широкий перелік політичних, громадянських, соціальних, культурних та економічних прав.

ГО "Майстерня добра" на честь Міжнародного дня прав людини запросили інспекторів сектору зв’язків із громадськістю УПП в Миколаївській області.  Темою зустрічі були питання про можливості правоохоронних органів щодо захисту прав людини, про відповідальність громадян.

Бесіда проходила в невимушеній обстановці, присутні в дружньому колі обговорили права та обов’язки громадян. Координатори мали нагоду отримати вичерпні відповіді на питання, які давно їх хвилювали, поцікавитися умовами служби в поліції, послухати реальні історії з інспекторського сьогодення. Завершилася зустріч теплими обіймами та щирими оплесками один одному.