Події фонду

Семінар "Юридична допомога особам що постраждали від дискримінації"

18.11.2018 No Comments

В рамках реалізаії проекту "Миколаїв - місто рівності" 18 листопада 2018 року пройшов навчальний семінар "Юридична допомога особам, що постраждали від дискримінації" для координаторів та волонтерів ГО "Майстерня добра". Що таке дискримінація, її форми та види, права та обов'язки людини, правові можливості захисту себе від дискримінації, практичні завдання та багато іншої інформації, було на нашому семінарі.

Вже зараз стає зрозумілим, що дискримінація в суспільстві присутня всюди, просто ми не дуже знаємо свої права та не вміємо себе захищати. Щоб себе захистити потрібно:

  • По-перше, потрібно розповідати про дискримінацію, де та як проявляється. Ця інформація допоможе твоїм друзям, родичам, сусідам впізнати дискримінацію у щоденних ситуаціях та правильно на неї відреагувати.

 

  • По-друге, не замовчувати дискримінацію, відкрито розповідати про ситуації дискримінації, що сталися з вами, вашими друзями та підтримувати жертв дискримінації. Іноді люди можуть дискримінувати несвідомо, тому проста розмова та роз'яснення можуть допомогти виправити ситуацію та запобігти дискримінації.

 

  • По –третє скаржитись на дискримінацію. Звернутися до суду. Дискримінацію можна і потрібно оскаржувати у суді. Ви можете подати скаргу самостійно або скористатися послугами адвоката.

"Юридична допомога особам, що постраждали від дискримінації"