Події фонду

"Организаційнно-діяльнісні ігри в сфері прав людини"

02.12.2018 No Comments

Вихідні пройшли максимально насичено і яскраво, адже 24 та 25 листопада 2018р. відбувся Семінар "Организаційнно-діяльнісні ігри в сфері прав людини" в рамках циклу семінарів для координаторів та волонтерів проекту «Миколаїв – місто рівності». Даний семінар проводив визнаний фахівець у галузі загальної, педагогічної та вікової психології, один із фундаторів екологічної психології в Україні, професор, доктор психологічних наук Ю.М. Швалб.
Учасники семінару ознайомились з основними принципами та етапами проведення організаційно-діяльнісних ігор, історією їх виникнення та розвитку. Були обговорені основні пункти та правила роботи с групою, особливості групової динаміки при проходженні організаційно-діяльнісних ігор, умови та правила їх просування до створення проекту, та успішної реалізації проекту «Миколаїв - місто рівності» на всіх етапах проведення гри.
Оскільки організаційно-діяльнісна гра завжди спрямована на вирішення певних проблем, а її учасники мають різні погляди, точки зору щодо цих проблем, використовують різні мисленні схеми, втілюють різні зразки та плани, то при організації колективної мисле діяльності виникають протиріччя, конфлікти й розриви, котрі обумовлюють вихід учасників у рефлексивні позиції.

На другий день семінару координатори та волонтери проекту обговорювали дуже важливе питання дискримінації в Миколаєві, адже в місті спостерігаються численні випадки ксенофобії на основі національних, мовних, культурних, расових, гендерних, сексуальних, соціальних та вікових відмінностей. Разом проаналізувавши ситуацію, учасники прийшли до висновку, що актуальними є чотири напрямки роботи: дискримінація, непрофесійність, фізичний та психологічній збиток, і як з зазначеними пунктами можна працювати та надавати допомогу людям в рамках проекту «Миколаїв – місто рівності».
Наприкінці даного заходу професор, доктор психологічних наук Швалб Ю.М. урочисто вручив сертифікати всім учасникам семінару.

-0:19