Новини фонду

Круглий стіл «Дотримання прав людини в Миколаєві: стан та шляхи покращення».

14.01.2019 No Comments

22 січня 2019 року в рамках проекту з протидії дискримінації «Миколаїв – місто рівності» відбудеться круглий стіл за темою «Дотримання прав людини в Миколаєві: стан та шляхи покращення».
Мета проекту «Миколаїв – місто рівності» полягає в активізації громадянської позиції миколаївців, популяризації принципу недискримінації та рівності серед населення, залучення органів влади та громадських організацій до конструктивного діалогу та формування суспільної думки, виховання толерантності, терпимості та запобігання проявам ксенофобії.
Створення і реалізацію проекту втілює ГО «Майстерня Добра». Фінансову підтримку проекту надає Посольство Королівства Нідерландів в Україні. Головними партнерами у впровадженні проекту «Миколаїв – місто рівності» виступає Чорноморський національний університет ім. Петра Могили та Сімейний психологічний центр «Клуб непослушных детей».
Запрошуємо Вас взяти участь у даних заходах, а також виступити в ролі спікера з висвітлення основної теми Круглого столу.
Зустріч відбудеться за адресою м. Миколаїв, вул.68 Десантників, 10, (ауд. 4-107, 4 корпус ЧНУ ім. Петра Могили), телефони для довідок 76-71-80, 76-92-84.