Запрошуємо всіх бажаючих на відкриття виставки дитячих творчих робіт "Миколаїв - місто рівності", яке відбудеться в Галереї ЧНУ ім. Петра Могили 8 лютого 2019 року о 10:00. Напротязі двох місяців - грудень та січень - до ГО "Майстерня добра" надходили учнівські малюнки та творчі поробки в рамках реалізації соціального проекту з протидії дискримінації "Миколаїв - місто рівності". Збір малюнків завершився 30 січня, проте ще до 4 лютого до нас продовжували надходити роботи, що свідчить про значний резонанс серед школярів та бажання долучитися до такої важливої у сучасному суспільстві теми, як протидія дискримінації та захист прав людини. У конкурсі приймають участь 176 дітей з 43 шкіл Миколаєва та області. 4 лютого реєстрація була припинена.
Після відкриття виставка продовжуватиметься весь лютий 2019 року в аудиторії 4-107 та всі бажаючі зможуть завітати в ЧНУ ім. Петра Могили та оглянути дитячі роботи. В аудиторії буде облаштована спеціальна скринька, де відвідувачі зможуть залишити свій "голос" за номером малюнку, який буде ураховано при обранні трьох переможців конкурсу творчих робіт "Миколаїв - місто рівності". Подарунки для переможців підготовано ГО "Майстерня добра" та профінансовано Посольством Королівства Нідерланди в Україні.
Для всіх, хто не встиг долучитися до конкурсу, слідкуйте за нашими анонсами на сайті humanrights.in.ua та матимете можливість взяти участь у конкурсах в наступному році.