Події фонду

30 травня відбувся навчально-розважальний тренінг «Всі люди рівні на Землі»

31.05.2019 No Comments

30 травня 2019 о 12.00 відбулась вже друга наша зустріч з дітлахами на навчально- розважальній програмі «Всі люди рівні на Землі». Організатором такого заходу виступила ГО "Майстерня Добра" при підтримці ЧНУ ім. Петра Могили та Сімейного психологічного центру «Клуб непослушных детей» для проекту "Миколаїв місто рівності" за фінансової підтримки Посольства Королівства Нідерландів.
Даний тренінг був створений для того, що б донести дітям інформацію про їхні права у цікавій формі, заохотити та залучити до обговорення.
Враховуючи той факт, що зараз практично будь-яка інформація завдяки інтернету є відкритою, далеко не кожен знає про свої права. Особливо це стосується дітей - для них відповідної інформації ще менше, ніж для дорослих. Діти, які не мають уявлення про правову культуру, згодом виростуть і стануть дорослими, які не знають власних прав і порушують права інших людей. А це серйозно нашкодить суспільству. Крім того розуміння власних прав допомагає становленню особистості дитини, а знання про обов’язки робить її більш відповідальною, вчить з повагою ставитися до інших. Діти мають розуміти, що всі вони, без будь-яких винятків, мають певні права та свободи, які не можна обмежувати.
На тренінгу діти дізналися про :
 Права на і’мя;
 Право на життя;
 Право на освіту;
 Право на відпочинок;
 Про толерантне ставлення до інших людей.
Не дивлячись на спекотну погоду, всі дітлахи були задоволені від атмосфери Чупи та Веселушки, які приготували для них багато конкурсів, разважальних ігор та запальних танців. Ніхто з дітей не залишився без подарунків та солодощів.

    Дякуємо дитячому містечку «Казка» за співпрацю та гостинність.